Kåret 3 ganger til beste skandinaviske hudpleiemerke!

Møt Katrine - Vår nye ansatt!

26 juli 2016 – Marina Engervik

marina og katrine albarocco marina miracle

For en månedstid siden begynte vi å merke at vi trengte en ekstra person med på laget vårt. Vi la ut stillingsannonnser og begynte å søke etter vår nye medarbeider. Det er mange som ønsker å jobbe med naturlig hudpleie, så vi fikk veldig mange søkere til jobben. Noe vi setter utrolig stor pris på!

Katrine var blant de første som søkte på stillingen og hun fanget min interesse med en gang. Vi hadde henne på intervju og kjemien stemte med en gang. 

Katrine kommer fra Trondheim, men bor i Oslo. Katrine er utdannet makeup-artist og har jobbet som det i flere år. Hun har derfor en stor lidenskap for hudpleie og hvor viktig et godt grunnlag er for en fin og naturlig makeup. Kanskje hun kommer med noen gode makeup-tips til dere etterhvert?

Vi er så glade for å ha fått vakre Katrine med på laget vårt! Dere kan også møte henne i butikken vår i Frognerveien 44 :)